čtvrtek 16. srpna 2012

Everythings gonna be allright.

Dnešní doba je zlá. Čím je delší, tím jste zajímavější, protože na jeho délce dnes dost záleží. Díkybohu, že si ho můžeme kdykoliv prodloužit a ani to nebolí. Pokud jste boháč. Myslím háro. A tak se vás ptám - dlouhý nebo krátký? Holčičí dilema. 
Když jsem přišla do prváku měla jsem háro do půl pasu. Bydlíte s kadeřnicí. Přichází problém. Stačí jeden večer. A háro bylo nad ramena. Už zase mám dlouhou chvíli. I délku. Blond? Brunet? Kdo ví... 
Taky mě potkalo štěstí. Nové jeany! Ale ne ledajaké!  Můžete přes den sežrat cokoliv a stejně by vám pořád dokola opakovaly: "Máš božskou postavu, klidně si přidej, bro!". Kdyby uměly mluvit, žejo. Když k tomu přičteme absolutní absenci veškerého zapínání  a když vyzdvihnu jejich božskou elasticitu (bagety ve školním bufetu třeste se!)  s radostí je pasuju na perfektní kalhoty! Ámen. Mimochodem našla jsem boží citrusový parfém. Ne nesmrdí jako osvěžovač toalety! Jako vážně. Skvělá letní fresh vůně. Ta smutnější zpráva..je z Avonu. Tak doufám, že nebude moc Albert Quality stejně jako moje fotka proti světlu.1 komentář: