středa 22. srpna 2012

Proč si neudělat radost jen tak?

Představuji Vám nové členy mé beauty rodinky. Už nějakou chvilku hledám nový parfém - rozuměj nového favorita. Dlouho jsem v Praze pokukovala po Lanvin Marry Me, ale na kůži se mi zdála vůně na můj věk poměrně těžší. A náhodou jsem zkusila profláklý Versace Bright Crystal. A jo..příjemný. Takže když jsem na parfums.cz objevila skvělou cenovou nabídku, musel být můj. :) 
 A jaký je Váš oblíbený parfém?
Hodně koketuji s parfémem Gucci, který jsem si před lety zamilovala díky kamarádce, která si jej vzala na svatbu a já nenechavka jsem ji musela vyzpovídat, čím tak náramně voní. A mezi neposlední favority patří značka Moschino. V časopise jsem objevila vzorek nové vůně Pink Bouquet a nejsem si úplně jistá, jestli se objeví na mé parfémové polici slávy. Je poměrně štiplavá a prostě jako ostatní Moschina hodně ovocně-květinová, což mám velice ráda...ale.. Jen jí chybí ten sladší podtón, který by utlumil onu štiplavost z které se mi chce neustále kýchat. Výdrž taky není nejlepší, ale tuším že to bude pouze toaletka, takže se od ní nemůže očekávat víc. 
A poslední radůstka. Nová rtěnka ukořistěná při delší chvilce čekání na vlak směr Ostrava. Achjo Praho..proč když jsem tady, mám vždy šílenou chuť nakupovat. Ta se snad na praxi ztratí. Máme zakázáno se malovat. Ale sakra.. to vážně? Vizážistky a kosmetičky neupravené? Nejsme žádné šeredky, ale upřímně..ženy, znáte to. Trocha řasenky a zakryté kruhy pod očima nikdy nikomu neuškodily..ba naopak! 
  
4 komentáře:

 1. Tady ta Versace voni krasne! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já chtěla vždy vědět, jak voní Miss Dior. Kdybych mohla okusit jen vzoreček ... :D

  OdpovědětVymazat
 3. Versace voní krásně, taky ho doma mám. Jeden z mých top! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Dobrá volba! Versace je úžasnej..

  OdpovědětVymazat