sobota 15. září 2012

Vlasová péče

Rozhodla jsem se vyzkoušet nové přípravky.
Doteď jsem používala převážně Loréal Professional řady např. na regeneraci, výživu a objem atd. Dále všudeznámou masku Gestil Wonder, z které jsem měla podrážděnou pokožku, ale vlasy vypadaly pěkně.
Dříve jsem samozřejmě holdovala přípravkům z drogérií, nad kterými jsem nakreslila velký výstražný kříž, nikdy více. Klasiky jako - průměrná Balea, Loréal růžový šampon s výtažky z perel pro dokonalé zatížení vlasů,  Gliss Kurr pro skvěle podrážděnou pokožku hlavy, Shauma pro mastné vlasy již druhý den a mohla bych pokračovat.
Nyní nedám dopustit na Wellu. Používám ji už druhým měsícem (dávám si s psaním načas) a můžu říci, že je to šampon na profesionálnější úrovni a za málo peněz, hodně muziky. Navíc krásná vůně a pěkně pění. Vzala jsem si také masku pro citlivou pokožku hlavy a krém na uhlazení od značky Macadamia. Na krém jsem četla více méně záporné diskuze-samozřejmě až po koupi. A ze začátku jsem je chápala. Když neodhadnete množství, skvěle zmastí vlasy. Ale po čase jsem mu dala opět šanci a naučila se s ním pracovat. Opět stojí kolem 100Kč a službu co se týče uhlazení a lesku opravdu vykouzlí.
Jinak o mých vlasech: Špinavá blond a velmi jemné. Nemám nízký počet vlasů, naopak mám jich dle  měření firmy Schwarzkopf dost, ale jsou natolik jemné, až se ve výsledku se cítím, že na hlavě nemám nic. Zastřihávám každý měsíc. Ještě přes rokem jsem měla vlasy do půl pasu, ale spolubydlící mi je při zastřihávání konečků vzala po ramena...co mám říct. Prý byly zničené..nešla zastavit. Potvrzení proč mám fóbii z kadeřnic. Takže teď jsem ve fázi dorůstání a přemýšlím o tmavší barvě. Asi zkusím hennu. Přece jen blond mám už dobrých 13-14 let, když nezapíši jeden rok, kdy jsem si chtěla sjednotit blond melír v koncích barvou z drogerie. Tmavší blond s nádechem do medově-oříškové barvy. Byla to ve výsledku hnědo-černá. Ano myslíte si to dobře-Pallette. Postrach všech žen a zejména kadeřníků asi jako většina drogérkových barev s vyšším obsahem pigmentu a peroxidu atd. 
Žádné komentáře:

Okomentovat