čtvrtek 13. června 2013

Zdravotní podpásovka.

Pokus první.
Jsem neskutečně moc unavená. Mám neuvěřitelné štěstí, zrovna na konci školního roku mě zradí zdraví. Ano. Akutní zánět ledvin teď téměř v létě. Už tři dny jsem nespala a mám pocit, že i dokončení tohoto článku je krajně nemožné. Nemůžu chodit, ležet, sedět. Asi chci umřít. Přísahám, že trhání zubů a operace bez aktivní anestezie je procházka růžovou zahradou. Vtip? Jsem ve škole 114 km od domova a celý svět je ochoten mě přijet vysvobodit autem. Chápejte - nutné zastávky. Tímto děkuji svému příteli a uděluji mu nejvyšší ocenění lenosti. Tímto láskyplným gestem mě v boji o nejvyšší post lenosti trumf. Čeká mě trochu scifi cesta autobusem.
Pokus druhý.
Jsem doma! Věřte, nevěřte cítím se jako olympionik a za tu cestu bych zasloužila medaili. Budu asi do konce školního roku doma. Předchozí dva dny jsem se cítila jako myš v laboratoři. To tak když hrozí selhání ledviny. Dostala jsem nepřeberné množství lentilek, co nestačím spočítat. Pokus o vtip - asi náhrada za hodiny matematiky.
 A dál? Snad nějaká dovolená. Když ne s rodinou, tak snad s přítelem. Při tom množství léků je mi lépe, ale mám trochu obavy, že jen tak nebudu fit. Ani nevím, jestli mám mít radost, nebo ne. Každopádně do té "fit" doby si alespoň chci pořídit foťák (promiň můj starý Nikone) a celé prázdniny (když to vyjde) vás opět zahrnout články, až je nebudete stíhat číst. Alespoň zaženu nudnější dny, kdy nebudu na bytě v Praze, ale doma na Moravě. A taky se těším na pražskou psychickou regeneraci po tomto hektickém školním roce. Nemůžu se dočkat! Praha není jediné místo, které chci o letošních prázdninách navštívit - je to skoro můj druhý domov, navíc jsem tam většinu roku, ale jako elixír na duši zafunguje jako vždy určitě báječně. 
Pokus třetí.
Zapomněla jsem se rozloučit. Mí imaginární i budoucí čtenáři..i ty. Mějte se fajn a buďte happy.

Žádné komentáře:

Okomentovat