pátek 27. února 2015

Dreams are coming.

A je to tady. 
Den na který jsem čekala. Žádosti odeslány, věci se budou postupně stěhovat.
Budu mít svůj salon! 
Sama sobě pánem. To kvůli čemu jsem studovala. To co miluji, co mě naplňuje.
Našla jsem inzerát s nabídkou volných údajně zařízených prostor v centru města nějaké paní, která prý na to nemá čas a prostory nevyužije a nabízí je k pronájmu, pouze s tím že dvakrát do měsíce by je využila o víkendu. Úžasný, víkendy stejně nehodlám chodit do práce, protože jsem doteď v zaměstnání dělala i soboty. Ráda si oddychnu a využiji volna.
Navíc to budu mít bez starostí kolem kolaudování prostor, když je to tedy kosmetický salon.
Už jen počkat na březen a dodání doplněné nájemní smlouvy od majitelky nemovitosti-protože paní majitelka je teď údajně na Seychelách a následně schválení posledních úřadů. A koncem třetího měsíce, když vše půjde jak má, možná už můžu přijímat první objednávky. Jen tu chvíli to budou muset mí klienti přečkat. Ale moc se mi nelíbí, že musím platit nájem už ze startu v březnu, když ještě není vše zařízené, nedala mi slibovanou doplněnou nájemní smlouvu a nemůžu ještě pracovat. Ale asi to tak chodí, když chce člověk prostory i realitka chce nejdříve zaplatit provizi, pak až prostory a kauce.
Těšíte se? Budu vás zásobit fotkami, protože mě čeká zařizování vybavení. 
......................................................................................................................................................................................................................
Nakonec salon není až tak vybaven a zrovna pěkný, protože je neskutečně přeplácaný starými věcmi. Ale budu se snažit mít svůj koutek a zbytečně nepoužívat původní zařízení, ale jen svou část s pár moderními kousky, které celý interiér vyzdvihnou. Takže se mám celý měsíc čím bavit. Ze startu bych chtěla dělat pouze manikúru, pedikúru, úpravy řas a obočí, líčení a depilace. Kosmetiku jako takovou bych chtěla dělat jen pro blízké známé a rodinu, kdy dopotřebuji zbylou profi kosmetiku, kterou jsem dostala různě na veletrzích a školeních a která je většinou určena pro starší pleť. Kosmetická ošetření pro veřejnost bych naplánovala asi až na léto, nebo začátek podzimu a koupila bych si svou vysněnou značku kosmetiky. Kdo ví, třeba po čase bych našla lepší prostory a měla je čistě pro sebe a zařízené podle sebe, ale tyto jsem zvolila zejména kvůli místu v centru. A pro začátek to bohatě stačí, vše další je ve hvězdách. Budu vás průběžně informovat.