sobota 16. července 2016

Jedna obyčejně neobyčejná sobota.
Svůj pokoj jsem vyměnila za pokoj mé mladší sestry. Sedím u vysokého stolu naproti dvou na západ situovaných oken. Je tu neskutečně mnoho světla. Cítím se tu skvěle.
Po osmi letech se zkouším objednat ke kadeřnici, jsem absolutně zmatená. Nemůžu najít to pravé. Neskutečné ceny, nebo příliš -no name- materiál kosmetiky, na úplně druhém konci města a v neposlední řadě i na měsíc dopředu obsazené. Najít zlatou střední cestu je obtížné. Ale znáte to, když něco chcete, musí to být nejlépe do tří dnů za lidskou cenu a s příjemnou kosmetikou co neurazí. Tady už funguje psychologie.
Nanáším si při tom všem hledání zbytek masky na vlasy, kterou nadstavuji olivovým olejem a trochou přírodní masky na obličej. Jsem střelená co..ale přišla jsem na to, že pleťová maska a ještě k tomu s přírodními oleji a dalšími složkami, mnohdy udělá lepší účinek a hydratuje vaše vlasy více než originální vlasová maska. Jen takové mé know-how, nebo jak se tomu vlastně říká.
Netuším jestli je to počasím, které dnes ani včera není absolutně letní.. ale necítím se vůbec dobře po fyzické stránce. Spala jsem 10,5 hodiny! Vypila jsem sklenici vody s mátou a citronem, šálek kvalitního espressa  a den se jevil obstojně dobře. Ale ten zlom únavy stejně dorazil.

Žádné komentáře:

Okomentovat