pondělí 3. července 2017

Minerální oční stín Inika organicsMinerální oční stín v odstínů Pink Fetish. Jak vidíte na titulní fotografii, balení obsahuje 1.2g. Zdá se to málo, ale je to dostačující množství.

První dojem bylo zklamání. Jelikož zaplatíte za tento stín 535 Kč, intenzitu stínu jsem čekala mnohem větší. Nestačí tedy jedna vrstva, ale je nutno přidat minimálně jednu vrstvu navíc. Zejména aplikovat stíny na bázi pod oční stíny.

Co mě trochu obtěžuje, je balení. Veškeré výrobky mají ve stejném designu. Což je velmi krásné! Nebudu jej hanit. Mě se moc líbí. Krásné matné víčko, které budí luxusní dojem..
 Avšak velmi nepraktické z estetického a hygienického hlediska. Vše se na něj nachytá - obtisky prstů od make upu, mastnota, prach z okolních produktů. Vyžaduje častější čištění. Ale kdo na čisté výrobky není, určitě mu to vadit nebude.
Jelikož pracuji s produkty minimálně 1-2x denně, vyžadují každodenní očistu.

Další věc která mě nebaví je poklepávání na produkt, aby přes dávkovač vypadlo nějaké množství, které po otevření produktu mohu aplikovat. Nejednou se mi stalo, že při jemném převrácení bez poklepání vypadlo poměrně velké množství. To se pak hůř dostává zpět dovnitř. Nejlépe na bíly papír, opatrně odstranit kryt dávkovače a přesypat dovnitř balení. Mohla bych obsah pudru nechat v aplikační části, ale jelikož je balení velmi titěrné, lehce se rozpráší kolem a produkt přijde nazmar.
Ve srovnání s první minerální kosmetikou kterou jsem v ČR již před lety začala kupovat a to je

BareMinerals, kteří měly naprosto identická balení  i konzistence..něco tam bylo daleko lepšího. Nejenom dávkování i když vypadá stejně, bylo lepší. Měly daleko příjemnější štětce.
Lehce mě to možná irituje, jelikož mi Inika jako taková přijde bez nápadu, poněvadž na českém trhu už něco obdobného je roky k zakoupení.


Žádné komentáře:

Okomentovat